• Lea

Ziemassvētku kurjers

Updated: Nov 9, 2020

Vai pamanījāt - klāt Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks, kad izvērtējam savus panākumus un plānojam nākotni, kad vēlamies pateikt paldies paši sev un tiem, kas ir bijuši kopā ar mums. Zinām, cik daudz darba ir Jums un nojaušam, ka arī mums būs ko papūlēties, lai iepriecinātu ikvienu pirmssvētku laikā. Tāpēc aicinām jau laikus padomāt, kā jūs šogad plānojiet savus klientus un partnerus sveikt svētkos. Ja apsveriet iespēju izmantot kurjerdienesta „A Viens” pakalojumus, esam gatavi nogādāt Jūsu sūtījumus Jums ērtā laikā un vietā.


Daži mūsu ieteikumi, izvēloties Ziemassvētku kurjeru

Zinām, cik saspringts un stresains ir pirmssvētku laiks, cik daudz cilvēku un finansu resursus tas paņem. Tomēr laicīgi plānojot var izbēgt no dažām neveiklām situācijām. Šoreiz mēs par kurjerdienestu pakalpojumiem. Svētku apsveikumu nosūtīšanai svarīgas ir ne tikai izmaksas, bet arī kvalitāte un ātrums. Ņemiet vērā, ka plānojot savlaicīgi, ir iespējams ievērojami ietaupīt, netaupot uz kvalitāti.

  • Nosūtiet Jūsu ziemassvētku apsveikumus savlaicīgi

Ekspress piegādes pakalpojumu izmaksas var būt diezgan lielas, lai apsveiktu visus, kurus vēlētos. Tāpēc bieži vien nākas atkal un atkal izvērtēt apsveicamo personu sarakstu, izsvītrojot no tā vienu pēc otra: draugu, darījumu partneri vai vienkārši jauku cilvēku, ko būtu gribējies iepriecināt svētkos. Reizēm maza dāvaniņa ir ne tikai apsveikums, bet pārdomāts solis biznesa attīstībai vai reklāmas kampaņā. Iesakām izmantot komplesko sūtūtījumu un rezervēt kurjeru savlaicīgi! Apziniet ko vēlaties sveikt, sagatavojiet sarakstu (var aizpildīt mūsu piedāvāto veidlapu) un pēc iespējas ātrāk nosūtiet to kurjerkompānijai. Tādejādi Jūs varēsiet justies droši, ka Jums tiks rezervēts kurjers un Jūsu sūtījums pie adresāta nonāks pirms svētkiem vai Jums vēlamajā laikā. Ņemiet vērā, ka izvēlētais pirmssvētku drudzī visi kurjerdienests strādā pastiprinātā režīmā, ir apgrūtināta satiksme un stress ikvienā ofisā. Līdz ar to pēdējā brīdī pieteiktie apsveikumi pie adresātiem var nonākt novēloti vai arī pēc ekspress piegādes cenrāža. Starpcitu, rezervējiet kurjeru laicīgi, pat tad ja vēl neesiet visu saplānojis un sagatavojis līdz galam. Vēlāk varēsiet precizēt informāciju.

  • Sagrupējiet savus sūtījumus

Ja Jūs sūtiet vairākus sūtījumus vienai ģimenei vai vienam uzņēmumam un Jums nav būtiski, lai sūtījums tiktu nodots katrai personai personiski, tad tos var apvienot vienā sūtījumā. Tas ļaus Jums ietaupīt. Tomēr, ja svarīgi, lai katru sūtījumu nodod personiski, informējiet par to kurjerdienestu, tas tik un tā Jums izmaksās mazāk nekā vairāki neatkarīgi sūtījumi.

  • Plānojiet, ko Jūs sūtīsiet un informējiet par to kurjeru

Ja vien ziniet, ko Jūs plānojiet sūtīt, informējiet par to kurjerdienestu, lai saplānotu tieši Jūsu sūtījumu saņemšanai un piegādei nepieciešamo transportu, laiku un cilvēkresusrsus. Ir tomēr starpība, vai sūtīsiet apsveikuma vēstules, vīna pudeli, torti vai varbūt egli!

  • Uzziniet, ko Jūs variet vai nevariet sūtīt ar kurjeru

Ne visi kurjeri var visu aizvest, piemēram, sūtījumus ar dažādiem šķidrumiem, sasaldētus produktus vai tortes. Ja Jūs plānojiet sūtīt kaut ko, kas ir jāved uzmanīgi, informējiet par to kurjerdienestu savlaicīgi. Citādi var sanākt „fiasko”. Piemēram, ja Jūs vedīsiet neiepakotus divriteņus, keramiku, smaržas, elektoniku, ziedus u.t.t.

  • Uzziniet, kad strādā Ziemassvētku kurjers

Pievērsiet uzmanību kurjerdienesta darba laikam – tas var nebūt pieejams brīvdienās un pēc darba laika vai arī gluži pretēji – būs priecīgi paņemt sūtījumus ārpus darba dienas kņadas. Ja Jūs tiešām, tiešām esiet izmisumā un sūtījumu vajag nosūtīt pēdējā brīdī, sazinieties ar kurjerdienestu pēc iespējas ātrāk, lai rezervētu kurjeru Jūsu sūtījumam un vienotos par izmaksām.

  • Negaidiet kurjeru, ieplānojiet tam laiku

Kad laika ir maz – ikdienas darbi, dāvanu pirkšana, svētku plānošana, satiksmes sastrēgumi – tad ne vienmēr ir ērti gaidīt kurjera ierašanos. To var atrisināt – saskaņojiet ierašanās laiku, atstājiet sūtījumus pie apsarga vai kādā telpā, kuru uz vietas esoša persona var atvērt. Tikai atstājiet nepārprotamas norādes, ko paņemt kurjeram.

  • Marķējiet sūtījumus nepārprotami

Marķējiet sūtījumus nepārprotami: norādiet adresātu, adresi, tālruņa nr. Piestipriniet marķējumu – (mazā līmlapiņas var atlīmēties), izmantojiet skavotāju vai līmlenti. Rakstiet salasāmi vai izdrukājiet. Nepaļaujieties, ka dāvanai ir pievienota atverama kartiņa, kurā virs pantiņa ir uzruna. Tas aizņem papildus laiku un nav ētiski, ja kurjers lasa apveikumus. Ja sūtiet vienādas dāvanas un nav būtiski, kura nonāks pie kura apsveicamā, tad pietiks, ja klāt pievienosiet savu atpazīšanas zīmi. Bēdīgi, kad skaistai dāvaniņai klāt nav nosūtītāja informācijas un kurjers to nodod sekretārei, kura steigā nepiefiksē nosūtītāja datus.

  • Ātruma un cenas sakarība

Ņemiet vērā, ka jo ātrāk vajag piegādāt sūtījumu adresātam, jo lielākas ir piegādes izmaksas, tāpēc lai ietaupītu – rezervējiet piegādes laikus pēc iespējas ātrāk.