top of page

Vēlies būt mūsu klients?

Ja Jums ikdienā vai laiku pa laikam ir nepieciešams kurjers, vislabākais veids ir noslēgt sadarbības līgumu par pakalpojumu sniegšanu. Līguma slēgšanas laikā mēs iepazīsimies ar jūsu sūtījumu specifiku, ar specifiskiem piegādes nosacījumiem un pakalpojuma apmaksa būs tikai vienu reizi mēnesī pēc pakalpojuma saņemšanas.

Piegādes Rīgā iespēju robežās nodrošinām atbilstoši Jums nepieciešamam laikam, parasti - tekošās darba dienas laikā. Protams - saldējumu vedam uzreiz!
Ja nepieciešama piegāde ārpus Rīgas, tad parasti par piegādes laikiem vienojamies atsevišķi. Visbiežāk piegādi nodrošinām nākamajā vai aiznākamajā darba dienā.

Zemāk ir iespēja iepazīties ar līguma paraugu, kuru mēs varam pielāgot jūsu vajadzībām. Ja ir interese - aicinām zvanīt vai rakstīt un lapas augšā redzamajiem tālruņiem vai e-pastu.

Kā Jūs variet būt droši par saviem sūtījumiem?

Ja ir radusies situācija, ka Jūsu sūtījums dažādu apstākļu dēļ gala punktā nenonāk tā, kā tam būtu jānotiek, sazinieties ar mums. Mūsu darbinieki izvērtēs situāciju, noskaidros iemeslus un meklēs piemērotāko risinājumu katrai situācijai. Pareizi ir šādus gadījumus fiksēt kopā ar piegādes darbinieku un uzreiz sazināties ar dispečeru telefoniski (telefona numurs redzams lapas augšpusē).

Mūs - visus pasta pārvedātājus un kurjerpastus regulē Ministru kabineta noteikumi Nr.227 (Rīgā 2010.gada 9.martā (prot. Nr.12 20.§)) Noteikumi par kārtību, kādā pasta komersants izmaksā atlīdzību par iekšzemes pasta sūtījumu nozaudēšanu, to satura bojājumu vai iztrūkumu. 

PAZIŅOJUMS PAR KURJERDIENESTU APVIENOŠANU

Mūsu klienti, šī ir vēstule Jums...

Esam gandarīti par esošo sadarbību ar Jums. Labi izprotam Jūsu vajadzības un vēlmes. Uzsākot mūsu sadarbību, liela uzmanība tika veltīta tam, lai atlasītu piemērotākos darbiniekus, nodrošinātu augstāko kvalitāti un ievērotu konfedecialitāti.  Esam pateicīgi par izrādīto uzticību, sapratni un lielisko komunikāciju un esam gatavi turpināt šai dinamiskajā vidē.

 Ar šo paziņojam, ka esam uzsākuši kurjerdienestu SIA „MESSENGERS” un SIA „A Viens” juridisko apvienošanu. No 2019.gada 1.septembra mēs apvienosim pieredzi, zināšanas un abu uzņēmumu profesionāļus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā un turpināsim darbu kā A Viens .

Apvienojot uzņēmumus, mēs radīsim jaunas iespējas mūsu klientiem. Kopīgā pieredze ļaus nodrošināt servisu vēl efektīvāk, kā arī piedāvāt jaunus produktus un inovatīvus risinājumus.

Vēlamies apstiprināt, ka kurjerdienesta komanda, kas apkalpoja Jūs vai Jūsu uzņēmumu paliek tā pati. Visi “Messengers” un “A Viens” solījumi un saistības joprojām ir spēkā un Jums nav jāveic nekādas papildus darbības – Jūsu līgumi tiks saglabāti ar tiem pašiem noteikumiem.

Ja Jums ir papildus jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums zvanot uz mūsu biroju 67331010. Vienmēr būsim priecīgi Jums atbildēt.

Ar cieņu Jana un Ilona :)

PAR MUMS

Uzņēmuma "A Viens" Express Kurjers prioritāte ir biznesa klases klientu apkalpošana ar individuālu pieeju katra klienta specifikai. Apkalpojam gan fiziskas personas, gan uzņēmumus. Mūsu klienti ir ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi, reklāmas aģentūras, mediji, tipogrāfijas, interneta veikali un IT uzņēmumi. Īpaši esam specializējušies finanšu sektora, tai skaitā banku, apkalpošanā. Garantējam precīzas piegādes iepirkuma konkursiem, cenu aptaujām.

Veicam gan individuālas, gan kompleksas sūtījumu piegādes, izmantojot velo, moto un auto transportu. Mūsu kurjeri vienmēr būs atsaucīgi un nepieciešamības gadījumā palīdzēs risināt ar piegādi saistītos jautājumus. Katrs mums uzticētais sūtījums tiek uzskatīts par prioritāti, tiek pārvadāts rūpīgi un nodots adresātam tieši rokās.

Sadarbībā ar klientiem tiecamies pēc veiksmīgākā sadarbības modeļa. Garantējam katra klienta informācijas konfidencialitāti.

MŪSU VĪZIJA

Mēs esam draudzīga atbildīgu un pieredzējušu profesionāļu komanda, kas nodrošina sūtījumu piegādi klientam ērtā laikā un vietā, ievērojot sūtījumu specifiku. Veicam ikdienas plānoto sūtījumu piegādi pēc iepriekš izstrādāta grafika un maršruta, atvieglojot Jūsu biznesu. Esam dinamiski un elastīgi - veicam ekspress piegādes - jau dažu stundu laikā nogādājam sūtījumus pie saņēmēja. Pēc klienta vēlmēm sūtījumus piegādājam maksimāli ātri - augstākā prioritāte. Mēs saprotam - reizēm katra minūte ir no svara. Vienmēr meklējam risinājumus nestandarta situācijām. Esam atvērti dažādiem izaicinājumiem.

 

Sadarbojoties ar mums, mēs nodrošināsim Jums:

  • laipnu un vienkāršu saziņu

  • individuālu pieeju katram sūtījumam

  • pieredzējušu un atbildīgu komandu

  • konkurētspējīgas cenas

  • konfidencialitāti

bottom of page